راهنمای دانلود

* این راهنما به زودی تکمیل می شود.

این راهنما برای استفاده ی بهتر از طربستان تهیه شده است. توصیه می کنم لااقل یک بار به آن نگاه بیندازید.

– برای خواندن

شاید تا به حال توجه نکرده اید هر بار که از هر صفحه ی اینترنت بازدید می کنید، یا هم اکنون که این صفحه ی طربستان را می خوانید در واقع برای این کار از یک مرورگر (Browser) استفاده می کنید. مرورگر پیش فرض در ویندوز، اینترنت اکسپلورر است و بسیاری از کاربران به دلیل عادت داشتن به این مرورگر به سادگی مرورگر دیگری را جایگزین آن نمی کنند. با این حال مرورگر مورد علاقه ی طربستان و بسیاری از وب سایتهای دیگر، فایرفاکس است. چرا که یکی از چندین مزایای فایرفاکس این است که در مواردی که معنی واژه در متن آورده شده است، آن را با خط چین متمایز می کند و شما می توانید با حرکت ماوس بر روی آن واژه، معنی آن را ببینید. لازم به ذکر است که فایرفاکس، تجربه ی خوشایندتری را در هنگام خواندن طربستان برای شما به ارمغان می آورد. برای دریافت این مرورگر رایگان می توانید به اینجا بروید. اگر به فایرفاکس علاقه ندارید، بدون تردید مرورگر گوگل کروم پاسخگوی شما خواهد بود. در هر حال، توصیه می کنم اندکی حوصله به خرج دهید و یک مرورگر دیگر به جز اینترنت اکسپلورر نصب کنید و از وبگردی و پیاله گردانی در طربستان بیشتر لذت ببرید!

– برای دانلود کردن

هرچند قانون حق مولف (کپی رایت) در ایران همچون بسیاری از مسائل این چنینی چندان صریح نیست، طربستان به کپی رایت علاقمند است. به همین دلیل شما نمی توانید در طربستان پیوند دانلود یک آلبوم کامل را بیابید. اگر پیوند دانلود آهنگی را قرار می دهم فقط به قصد معرفی است تا اگر از آن لذت بردید نسبت به خرید آن اقدام کنید. اینجا فقط طربسرایی است برای چشاندن شراب خوشگوار ادب فارسی، گاهی با مزه ی موسیقی.

با این توضیح، هنگام دانلود به این نکات توجه کنید.

اگر سرعت اینترنت شما پایین است، توصیه می کنم از یکی از نرم افزارهای مدیریت دانلود استفاده کنید. نرم افزارهای خوب رایگانی برای مدیریت دانلود وجود دارد که با یک جست و جوی ساده در اینترنت می توانید آنها را پیدا کنید. طربستان نرم افزار Download Accelerator Plus یا DAP را توصیه می کند. نرم افزارهای مدیریت دانلود این مزیت را دارند که در صورت قطع ناگهانی اینترنت هنگام دانلود و وصل مجدد، بدون از دست دادن اطلاعات دانلود شده می توانید باقیمانده ی فایل را دریافت کنید.

اگر سرعت اینترنتتان نسبتا بالا است و می خواهید بدون این نرم افزارها از طربستان آهنگ یا ویدیو دانلود کنید می توانید چنین عمل کنید:

– مرورگر اینترنت اکسپلورر: بر روی لینک دانلود «کلیک راست» کنید و بر گزینه ی «Save Target As » «کلیک چپ» کنید.

– مرورگر فایرفاکس: بر روی لینک دانلود «کلیک راست» کنید و بر گزینه ی «Save Target As » «کلیک چپ» کنید.

– مرورگر گوگل کروم: بر روی لینک دانلود «کلیک راست» کنید و بر گزینه ی «Save link as » «کلیک چپ» کنید.

– مرورگر اپرا: بر روی لینک دانلود «کلیک راست» کنید و بر گزینه ی «… » «کلیک چپ» کنید.

– مرورگر اپل سافاری: بر روی لینک دانلود «کلیک راست» کنید و بر گزینه ی «… » «کلیک چپ» کنید.

پس از قرار دادن هر فایل و پست کردن هر مطلب، لااقل یک بار پیوندهای دانلود را آزمایش می کنم. با این حال اگر به هر دلیلی نتوانستید آهنگ مورد علاقه ی خود را دانلود کنید، و یا هر اشکال دیگری در وب سایت دیدید، لطفا به من اطلاع دهید و مطمئن باشید در اولین فرصت پاسخگو خواهم بود. قطعا راهی پیدا خواهد شد که آن چه را می خواهید دریافت کنید.

Simplified Theme by Nokia Theme transform by TowFriend | Powered by Wordpress | Aviva Web Directory
XHTML CSS RSS